FOKUS

Ürün Karşılaştır (0)


Akıllı Su Arıtma Cihazı DJFOKUS

Akıllı Su Arıtma Cihazı DJFOKUS

Ters Ozmos Reverse Ozmos Su Arıtma CihazıOzmos tabiatta kendiliğinden gerçekleşen bir doğa olayıdır. Bitkilerin kökleri vasıtası ile topraktaki suyu emip üst dallarına kadar iletmesi bu yöntem sayesinde olur.Doğadaki ozmos olayını, tersine çevirerek su arıtımda kullanabilmek için suya ozmotik basınçtan daha yüksek bir basınç uygulamak gerekir. Bu basıncı bir pompa sayesinde oluşturarak yarı geçirgen bir membrana (özel bir tür filtre) uygularsak suyun saf kısmı membranın üretim kısmına geçerken, ..

3.200,00TL

FOKUS COOLLİFE

FOKUS COOLLİFE

Teknik ÖZELLİKLER• 12” Inline NSF 5 Mikron Spun Filtre• 12” Inline NSF GAC Coconat Karbon Filtre• 12” Inline NSF Blok Coconat Karbon Filtre• 10” Inline Coconat Post Karbon Filtre• 10” Inline Mineral  Filtre• LG 80-100 GPD Membran• 3.2 Galon Metal Basınç Denge Tankı• Lüks Musluk• Shut-Off Valf• Su Kaçak SensörüKabinetli cihaz içerisinde , sistem kurulu ve montaja hazırdır. Sadece bağlantıları yapılarak kullanıma hazır hale getirilir. ZAHMETSİZ FİLTRE DEĞİŞİMİ ! FİLTRELERİ KOLAY DEĞİŞ..

2.000,00TL

Tablet TUZ

Tablet TUZ

Su yumuşatıcı cihazlarının reçineleri sodyum iyonu değişimi yaparak su yumuşatma işlemini gerçekleştirirler. Reçineler kalsiyum magnezyum iyonlarını tuttukları için bir süre sonra rejenere edilmeleri gerekir. Bu da rejenerasyon işleminde sodyum verilmesi ihtiyacını doğurmaktadır. Sodyum ihtiyacının karşılanması için reçinelerin tuz ile yıkanması (belirli periyodlarda) gerekir. Tablet tuz veya kaya tuzu bu aşamada bu sodyum ihtiyacını karşılar. Her türlü endüstriyel ve evsel su arıtma&n..

25,00TL

 Fokus ICONIC 6A

Fokus ICONIC 6A

AZ YER KAPLAYAN YENİLİKÇİ TASARIMI İLE İCONİC 6A TAM ARADIĞINIZ ÖZELLİKLERE SAHİP BİR CİHAZDIR.POMPA                                                         ADAPTÖR  24V  1.5A                                   18X12 MEMBRAN KOUSİNG      &nb..

1.999,00TL

12 Lit Reverse Osmosis Tankı  - PAE

12 Lit Reverse Osmosis Tankı - PAE

SU ARITMA CİHAZI 12 LT TANK ORJİNAL PAE MARKA TANKPAC ..

0,00TL

Açık Kasa 5A Klasik Pompalı

Açık Kasa 5A Klasik Pompalı

* Fokus Su Arıtma cihazı toplam 5 filtre den oluşur ters ozmos teknolojisi sayesinde mümkün olan en lezzetli ve sağlıklı suyu elde etmenizi sağlar. Tezgah altında minimum yer kaplayan damlalife su arıtma 24 voltluk elektrikle çalışır.* Suyunuzu tortu, partikül, ağır metal, kimyasal, virüs, bakteri, mikro organizma gibi zararlı kontaminantlardan arındırırken, %100 doğal mineral taşları ile suyunuzu mineral açısından zenginleştirir.* 5 Aşamalı filtrasyon teknolojisi ile antioksidan etki oluşt..

1.250,00TL

Açık Kasa 5A Klasik Pompasız

Açık Kasa 5A Klasik Pompasız

• CHN 5 Mikron Spun (Sediment)• GAC Karbon Jammy Filtre (UDF)• CHN 5 Mikron Spun (Sediment)• 10” Inline Coconat Post Karbon Filtre• 75GPD Membran• 3.2 Galon Metal Basınç Denge Tankı• Yıldız Musluk• Shut-Off Valf..

1.100,00TL

Apartmanlar için
BioCERA A+A FİLTRE Antioksidan Alkali Filtresi

BioCERA A+A FİLTRE Antioksidan Alkali Filtresi

Doğadan İnsanlığa armağanAşama Filtresi Biocera 11 inch Alkali Mineral Detox Filtresi :  “İyi su, vücudumuzdaki zararlı maddeleri % 80’ini çıkararak sağlığımızı iyileştirir .” – [WHO] BIOCERA Antioksidan Alkali Su Filtreleri, temiz ve güvenli Alkali su içmenizi sağlar.BIOCERA Antioksidan Alkali Filtresinin ÖzellikleriHücresel düzeyde asidik atıkları ve toksinleri vücuttan uzaklaştırır.Vücuda kalsiyum, potasyum, sodyum ve magnezyum gibi temel mineralleri sağlaya..

450,00TL

FOKUS COOL 5A CLASS

FOKUS COOL 5A CLASS

​FOKUS -Cool Serisi Sisteminde Kullanılan Filtre Teknolojileri:1. Aşama Filtresi: 5 Micron Kaba Tortu Filtresi: 5 mikron tortu filtre, ters ozmos filtrasyonunun ilk aşamasıdır. Filtrasyonun başlangıcında, suda bulunan kaba tortu, kum, mil, çamur gibi maddelerin arıtılmasını sağlayarak ters ozmos membran filtreyi korur ve optimum filtre ömrü sağlar. Kullanım ömrü 6-8 Aydır. suyun kullanımına göre de değişiklik gösterebilir. 6 ton su kullanıldığında ömrü dolar ve yeni..

1.750,00TL

Klasik Sediment 1.Sınıf

Klasik Sediment 1.Sınıf

10″ 1-5 Micron Endkaplı (Kapaklı) Sediment Filtre      (Ön Tortu Filtrasyonu) %100 polipropilen: Sularda askıda bulunan katı maddeler (tortu, kum, çamur v.s.) bulanıklık oluşturur. Askıdaki katı maddelerin oluşturduğu kirliliği ve bulanıklığı gidermek için kullanılan 1-5 micron sediment filtre suda bulunan her türlü Partiküller, Kir, Tortu, Kum ve diğer kaba kirleticileri filtre ederek suyu berraklaştırır.12-18 ayda bir değiştirilmesi tavsiye edilir.( Suyun kirliliğine göre d..

55,00TL

R.O. 200 Direk Akışlı Açık Kasa 20 İnç

R.O. 200 Direk Akışlı Açık Kasa 20 İnç

NOT: Resimlerde Görünen Tank Opsiyoneldir. Fiyatımıza Dahil Değildir. İhtiyacınıza Ve Talebinize Bağlı Olarak Tank, Depo İlave Edilebilir.RO 200 GPD / 250 Lt/gün kapasiteli hafif ticari Reverse Osmosis su arıtma sistemi. Boyutları küçük fakat kapasitesi büyük. Bu RO arıtma sistemi sadece 80cm olan yüksekliğine rağmen günde 250 Lt saf İçme suyu üretebiliyor. Ekonomik olan bu sistem ticari işyerleri ve ev uygulamaları için geliştirilmiştir. İmalathaneler, restoranlar, gıda endüstrisi, alışver..

2.850,00TL

Tablet Tuz ( Kaya TUZU )

Tablet Tuz ( Kaya TUZU )

         Sert suların, sorunsuz olarak kullanımı için içindeki sertlik veren kalsiyum ve magnezyum iyonlarının uzaklaştırılması gerekir.Sertlik iyonlarının uzaklaştırılmasındaki en pratik yollardan biri katyon değiştirici reçinelerin kullanılmasıdır. Bu amaçla kullanılan reçinelerin kalsiyum ve magnezyum iyonları tutma kapasitesi dolduğunda reçinenin kapasitesinin geri kazanımı için sodyum klorür (tuz) ile geri yıkanması gerekir.Salti, bu alanda tüketiciyi koruma adına y..

30,00TL

Gösterilen: 1 ile 13 arası, toplam: 13 (1 Sayfa)