Hakkımızda

                                      

www.fokuserbaasuaritma.com                                www.erbaagokcetemizlik.com                   www.tubalife.com - www.tubalifesuaritma.com

Google Harita Link        :  https://goo.gl/maps/RBpXrDa4tvx 
Google Harita Konumu :  40.6740540, 36.5697000

ADERE: Cumhuriyet Mah. Saatcigil Cad. No: 28 A / B / C  ERBAA  / Tokat

Ofis TEL: 0356 715 5901      FAX: 0356 715 5901 


Sürdürülebilirlik ve yenilik Fokus Grup tarihini belirleyen anahtar kelimeler olmuştur. Üretim ve uygulama düzeyine yenilikçi bir anlayışla yaklaşan Fokus Grup pazardaki  yerini almak için çalışmalarını sürdürmektedir. Bu anlayış, üretimde kullanılan malzemeler ve bileşenlerin seçiminden nihai ürün verimine kadar tüm süreci yakından takip ederek yoluna devam edecek. 

Fokus Grup Su Arıtma Teknolojileri Türkiye kurulduğu günden bu yana sürekli yeni teknolojilerin arayışı içerisinde olmuştur. Şirketimiz Su Arıtma Alanındaki ters osmoz, su yumuşatma, iyon giderme, nihai arıtma sistemleri ile suyunuzu Temizlik Ürünleri ve Sistemleri ile de Çevrenizi TubaLİFE Teknolejisi ve Kazanç Sistemi ilede paylaşmada en etkili çözümleri bulmayı hedef almıştır. Satış ve pazarlama alanındaki hedefimiz TubaLİFE ile güçlendirmek yeni teknolojileri ve ürünleri hızlıca tüm  müşterilerimize sunmaktır. Amacımız, müşterilerimizin gereksinimlerini karşılayacak en uygun çözümleri belirlemek ve müşterilerimizin yeni teknolojiler hakkındaki bilgilerini güncel tutmak için ihtiyaç duyulan süreci geliştirmek ve hızlandırmaktır. Ana hedefimiz, müşterilerimizin ihtiyaç duydukları doğru çözümleri en uygun fiyatla sunmaktır. Müşterilerimize kendi markalarımız ve ithal ürünlerden oluşan geniş ürün gamımızla en üstün kaliteyi sunmaktayız.